Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy dołączyc do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego. Już pracujemy nad pierwszym tematem, a wkrótce zobaczycie jego efekty.

Pierwsza praca świetliczaków w nowym roku szkolnym 2021/2022.

WYNIKI

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego "Moje wymarzone wakacje".

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy laureatom. Nagrody zostaną wręczone niebawem..

Dzień Mamy: zadanie - zagadka dla mam

Chętne dzieci wykonały w świetlicy portret swojej Mamy.Teraz zapraszamy Mamy do odszukania swojej podobizny pośród rysunków, umieszczonych na zdjęciach.

Dzień Mamy- laurki

Dzieci wykonywały w świetlicy laurki dla swoich kochanych, najwspanialszych na świecie Mam. W każdą laurkę włożyły dużo pracy i serca. Przygotowania do tego ważnego święta uchwyciliśmy na kilku zdjęciach.

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Moje wymarzone wakacje"

Zapraszamy uczniów z klas I-III do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moje wymarzone wakacje", organizowanym przez naszą świetlicę. Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej:

regulamin konkursu międzyszkolnego "Moje wymarzone wakacje"

Międzyszkolny konkurs "Okładka mojej ulubionej książki"

Jest sukces! Gratulujemy Amelce P. oraz Natalce S. z klasy II A, których prace zostały nagrodzone w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Okładka mojej ulubionej książki", orgazniwoanym przez Szkołę Podstawową nr 39 w Krakowie. Prace dziewczynek zdobyły odpowiednio 1. miejsce oraz wyróżnienie. Dodam, że konkurencja była ogromna- w konkursie brało udział ponad 150 prac.

Poniżej linki do wyników konkursu:

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego "Wiosenne przebudzenie przyrody"

Miło nam ogłosić laureatów szkolnego konkursu fotograficznego "Wiosenne przebudzenie przyrody".

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace; jury obradowało długo i burzliwie, by wyłonić zwycięzców.

Z wszystkich prac, biorących udział w konkursie, powstanie wystawa na szkolnym korytarzu.

Dziękujemy i gratulujemy.

Akcja charytatywna "Dar serca"

W marcu rozpoczęliśmy akcję charytatywną "Dar serca", której celem jest zebranie artykułów szkolnych, dla jednego z krakowskich Rodzinnych Domów Dziecka. Bardzo dziękujemy Państwu za okazaną pomoc. Już przed Wielkanocą mogliśmy dostarczyć dzieciom nie tylko świąteczne słodkości, ale także sporo przyborów szkolnych, a nawet gry i zabawki.

Zbiórka potrwa jeszcze do końca kwietnia, dary można zostawiać w dyżurce szkolnej.

Wiosna, wiosna...

Do naszej szkoły, już w połowie marca, zawitała wiosna.

STRONY  1 [2] 3 4