Jesienne prace 

 

 

 

 

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

 ” BARWY JESIENI

 

 regulamin międzyszkolnego konkursu plastycznego.doc  

karta uczestnictwa.doc

 

 

 

  

   W minionym tygodniu wykonaliśmy pierwsze zadanie w ramach tego projektu "Świetliczaki na tropie... zagadek". Nasi uczniowie poznali sztukę aborygeńską, z zaciekawieniem obejrzeli film edukacyjny o Australii i Agorygenach. Wykonali też prace plastyczne, wzorujące się na poznanej sztuce- efekty prezentujemy na zdjęciach poniżej. 

 

 

 

  

 Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy dołączyc do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego. Już pracujemy nad pierwszym tematem, a wkrótce zobaczycie jego efekty. 

 

 

 

 

   Pierwsza praca świetliczaków w nowym roku szkolnym 2021/2022.

 

 

 

WYNIKI

 

   Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego "Moje wymarzone wakacje".

   Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy laureatom. Nagrody zostaną wręczone niebawem..

 

 

Dzień Mamy: zadanie - zagadka dla mam

 

   Chętne dzieci wykonały w świetlicy portret swojej Mamy.Teraz zapraszamy Mamy do odszukania swojej podobizny pośród rysunków, umieszczonych na zdjęciach.

 

Dzień Mamy- laurki

 

   Dzieci wykonywały w świetlicy laurki dla swoich kochanych, najwspanialszych na świecie Mam. W każdą laurkę włożyły dużo pracy i serca. Przygotowania do tego ważnego święta uchwyciliśmy na kilku zdjęciach.

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Moje wymarzone wakacje"

 

   Zapraszamy uczniów z klas I-III do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moje wymarzone wakacje", organizowanym przez naszą świetlicę. Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej:

 

   regulamin konkursu międzyszkolnego "Moje wymarzone wakacje"

 

Międzyszkolny konkurs "Okładka mojej ulubionej książki"

 

   Jest sukces! Gratulujemy Amelce P. oraz Natalce S. z klasy II A, których prace zostały nagrodzone w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Okładka mojej ulubionej książki", orgazniwoanym przez Szkołę Podstawową nr 39 w Krakowie. Prace dziewczynek zdobyły odpowiednio 1. miejsce oraz wyróżnienie. Dodam, że konkurencja była ogromna- w konkursie brało udział ponad 150 prac.

Poniżej linki do wyników konkursu:

   https://sway.office.com/MxbXLp6ZFxYFYarO?ref=Link

http://www.sp39krakow.pl/

 

 
STRONY [1] 2 3